nagłówek

Herbaty ekologiczne

Seniorita SENIORITA EKO herbata ekspresowa
Herbatka skomponowana jest tak, aby zapobiegać zmianom hormonalnym związanym z wiekiem u kobiet. Bardzo pozytywnie wpływa na układ płciowy, pokarmowy i układ krążenia. Ma działanie relaksujące. Wzmacnia serce, dostarcza potrzebne witaminy i sole mineralne. Polecana jest do picia zamiast zwykłej herbaty.
Skład: chmiel, ziele i kwiat ślazu, ziele krwawnika, liść melisy, kwiat głogu, koniczyny; owoc głogu, tarniny w różnych proporcjach
Masa netto: 40g (20 saszetek po 2g)
Cena: 7 złotych
HERBATKA DLA DZIADKA EKO

Według literatury zielarskiej składniki herbatki „dla Dziadka” z zielem wierzbownicy drobnokwiatowej zapobiegają sklerozie i chorobom prostaty. Wszystkie składniki wchodzące w skład herbatki są szczególnie użyteczne dla osób w starszym wieku i dobrano je tak, aby razem stanowiły komplet i działały profilaktycznie na organizm, chroniąc go przed zmianami związanymi z wiekiem.

Skład: owoc dzikiej róży, owoc tarniny, ziele skrzypu, liść mięty, ziele wierzbownicy drobnokwiatowej.
Masa netto: 40g (20 saszetek po 2g)
Cena: 6 złotych

dla niemowląt i dzieci EKOLOGICZNA HERBATKA DLA DZIECI I NIEMOWLĄT

Delikatna herbatka przeznaczona dla dzieci i niemowląt. Wykonana z ziół uprawianych metodami ekologicznymi. Według literatury zalecana szczególnie w przypadku wzdęć, kolek, dolegliwości trawiennych; może także z powodzeniem zastąpić inne napoje. Smakuje z cukrem lub miodem.

Skład: kwiat rumianku 40%, nasiona kopru włoskiego, anyżu, kminku i macierzanki (w różnych proporcjach)
Masa netto: 40g (20 saszetek po 2g)
Cena:  9 złotych

jabłkowo-miętowa JABŁKOWO-MIĘTOWA EKO herbatka

Według literatury mieszanka ta charakteryzuje się dużą zawartością witamin, kwasów organicznych i składników mineralnych. Uwzględniając walory smakowo-zapachowe, herbatką tą można z powodzeniem zastąpić inne codzienne napoje. Sporządzona z surowców najwyższej jakości ma działanie orzeźwiające; gasi pragnienie. Nie zawiera sztucznych konserwantów i barwników.

Masa netto: 50g (20 saszetek po 2,5g)
Cena:  6 złotych