nagłówek

Walentynkowe wróżby Suzan!

Termin: 10-14 lutego 2018
Tarocistka: Suzana Elizabeth specjalizuje się w damskich problemach. Wspólnie z Katarzyną Miller napisała książkę „Instrukcja obsługi Faceta” (Zwierciadło) i ” Jak się nie rozstawać a jak już – to jak” (Świat Książki).
Sesja telefoniczna lub osobista w Nowej Iwicznej. Dojazd z Warszawa Śródmieście 20 minut do Nowej Iwicznej.

„Na Walentego prawdy się dowiesz, kto ma Cię w sercu, kto w duszy , kto tylko w głowie” (przysłowie).

W tym magicznym czasie walentynkowym zapraszamy do zajrzenia w karty Tarota, by zobaczyć jak to jest u z tą miłością. Czy jest to ta pierwsza, czy może druga, czy może ta jedyna, wyczekiwana. Karty pokażą, czy osoba, z którą chcemy się związać jest tą właściwą, czy może lepsze będzie rozstanie. A może wspólna praca nad związkiem sprawi, że przekształci się on w mądre, pełne miłości spotkanie dwojga ludzi.
Osoby samotne dowiedzą się, czy nadszedł już ich czas na spotkanie drugiej połowy i co mogą uczynić, aby to spotkanie przyspieszyć. Być może trzeba będzie pozbyć się kilku iluzji, dotrzeć do lęku przed bliskością lub po prosty poczekać.

UWAGA! Pary, które stoją przed problemem, czy decyzją mogą przyjść razem, by zapytać karty o przyszłość lub prosić o radę.

DOSTĘPNE GODZINY:
11 lutego, niedziela:
9.00 dostępne
11.00 dostępne
13.00 zajęte
16.00 zajęte
18.00 dostępne

12 lutego, poniedziałek:
9.00 dostępne
11.00 dostępne
13.00 zajęte
16.00 zajęte
18.00 zajęte

14 lutego, środa:
9.00 dostępne
11.00 dostępne
13.00 dostępne
16.00 dostępne
18.00 dostępne

Sesja w języku polskim lub angielskim, telefonicznie lub osobiście.

Tarocistka:

Suzana Elizabeth – ur. 18.07.1972 Kraków.
10547659_10152463244636546_4101240812889287738_n(2)

Instruktorka Tarota, Wróżka, Mistrz Białej Magii, twórczyni Terapii Tarotem która pomaga kształtować rzeczywistość a nie być na nią skazaną. Pierwszą talię kart znalazła w Londynie, na stacji kolejowej Forest Hill. Leżała tam zapakowana – czekając na nią. Okazało się, że jej wróżby sprawdzają się w 100% i że jej dar jest niezwykły.

Po studiach w Londynie na wydziale Sztuki i Reżyserii zajęła się Tarotem profesjonalnie otwierając gabinet w Warszawie i w Londynie. Stosuje technikę przepowiedni z psychologią i elementami samokreacji.
Uczy jak wpływać na swój los i jak przy pomocy kart zmienić swoje życie na lepsze. Usuwa blokady dotyczące pieniędzy, miłości, zdrowia i powodzenia. Pomaga w ciężkich wyborach, beznadziejnych sytuacjach, w poczuciu stagnacji i beznadziei.

Jej klienci to między innymi słynne osoby ze świata filmu, telewizji, medycyny i prawa. Klienci mówią, że wychodzą od Suzany „na skrzydłach”, wiedzą co robić i wiedzą, że będzie dobrze.

Ma bardzo wysoki stopień wiarygodności przepowiedni. Pomogła wielu ludziom i zmieniła ich życie czasami w całości. Udziela prywatnych konsultacji i uczy przepowiadania z kart. Tworzy Profile Tarota z daty urodzenia, które decydują o głównej misji życiowej, określa główne zalety i dary danej osoby. Dobiera imiona, sprawdza inwestycje i nieruchomości i miejsca pracy.

Specjalizuje się w damskich problemach. Wspólnie z Katarzyną Miller napisała książkę „Instrukcja obsługi Faceta” (Zwierciadło) i ” Jak się nie rozstawać a jak już – to jak” (Świat Książki).

Prowadzi w Londynie szkolenia z Tarota pod hasłem „Bądż swoją dobrą wróżką i pomóż sobie kartami Tarota”. W ośrodku Alcha ten kurs będzie dostępny w terminie 10-12 listopada 2017. Kurs odbędzie się w Kazimierzu Dolnym.

Suzana oprócz Tarota zajmuje się reżyserią filmową.
Mama czterech córek.

Termin:

10-12 lutego 2018

Można umówić się na sesję telefoniczną lub osobistą w Nowej Iwicznej pod Warszawą. Dojazd z Warszawa Śródmiescie 20 minut do Nowej Iwicznej. Szczególnie polecamy formę telefonicznej sesji tarota osobom, które są z poza Warszawy i nie mogą uczestniczyć w sesji w bezpośrednim kontakcie. Ta forma sprawdza się doskonale!

Osoby umówione proszone są o punktualne przybycie na sesję. Wcześniejsze przybycie może zakłócić pracę tarocistki z innym klientem, późniejsze spowoduje skrócenie sesji.

Cena sesji:

280 złotych
400 złotych sesja dla pary

Sesja trwa około 50 -60 minut.

Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie mailowe potwierdzone opłaceniem sesji.
Wpłatę prosimy kierować na konto ośrodka z dopiskiem:
„usługa szkoleniowa”.

Przyjmujemy tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą.

Swoją wpłatą można wycofać do tygodnia przed sesją.
Po tym terminie wpłata przepada bez możliwości przeniesienia jej na inny termin.