nagłówek

Sesja Tarota noworocznego

UWAGA! OFERTA AKTUALNA CAŁY STYCZEŃ.

Może tak wejść w Nowy Rok przygotowaną/przygotowanym? Zaplanować go?
Dowiedz się co Cię czeka w 2019 roku….Jakie ten rok przyniesie Ci dary i przeszkody. Na co trzeba uważać i z czym przyjdzie się zmierzyć? Tarot pokaże Ci w jaki etap wchodzisz, czego możesz się spodziewać i jak się przygotować na następne miesiące.

Może to dobry rok na znalezienie partnera, a może na kupienie swojego mieszkania? Może warto zmienić pracę, a może zostać jednak w tej samej? Jakie szanse nam niesie ten rok i jakie wyzwania? Może to rok przełomowy, w którym nasze życie się obudzi i da nam zupełnie nowe możliwości, punkty zwrotne?

Skorzystaj z pomocy kart i wkrocz w 2019 pewnym krokiem!

Taka sesja może też być doskonałym prezentem noworocznym, dla Ciebie lub dla kogoś bliskiego.

Cena sesji : 350 złotych.
Sesja trwa około 50 -60 minut. Może odbyć się w języku polskim lub angielskim, telefonicznie lub bezpośrednio w Warszawie.

Warunkiem rezerwacji sesji jest zgłoszenie mailowe potwierdzone wpłatą w wysokości 350 złotych.
Wpłatę prosimy kierować na konto ośrodka z dopiskiem: :”Usługa szkoleniowa”.
Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego
Inteligo PKO BP
50 1020 5558 1111 1355 6440 0058

do przelewów zagranicznych:
Kod IBAN – PL50 1020 5558 1111 1355 6440 0058
Kod SWIFT – BPKOPLPW

10547659_10152463244636546_4101240812889287738_n(2)
Tarocistka: Suzana Elizabeth – ur. 18.07.1972 Kraków

Instruktorka Tarota, Wróżka, Mistrz Białej Magii, twórczyni Terapii Tarotem, która pomaga kształtować rzeczywistość a nie być na nią skazaną. Pierwszą talię kart znalazła w Londynie, na stacji kolejowej Forest Hill. Leżała tam zapakowana – czekając na nią. Okazało się, że jej wróżby sprawdzają się w 100% i że jej dar jest niezwykły.

Po studiach w Londynie na wydziale Sztuki i Reżyserii zajęła się Tarotem profesjonalnie otwierając gabinet w Warszawie i w Londynie. Stosuje technikę przepowiedni z psychologią i elementami samokreacji.

Uczy jak wpływać na swój los i jak przy pomocy kart zmienić swoje życie na lepsze. Usuwa blokady dotyczące pieniędzy, miłości, zdrowia i powodzenia. Pomaga w ciężkich wyborach, beznadziejnych sytuacjach, w poczuciu stagnacji i beznadziei.
Jej klienci to między innymi słynne osoby ze świata filmu, telewizji, medycyny i prawa. Klienci mówią, że wychodzą od Suzany „na skrzydłach”, wiedzą co robić i wiedzą, że będzie dobrze.
Ma bardzo wysoki stopień wiarygodności przepowiedni. Pomogła wielu ludziom i zmieniła ich życie czasami w całości. Udziela prywatnych konsultacji i uczy przepowiadania z kart. Tworzy Profile Tarota z daty urodzenia, które decydują o głównej misji życiowej, określa główne zalety i dary danej osoby. Dobiera imiona, sprawdza inwestycje i nieruchomości i miejsca pracy.

Wspólnie z Katarzyną Miller napisała książkę „Instrukcja obsługi Faceta” (Zwierciadło) oraz ” Jak się nie rozstawać a jak już – to jak” (Świat Książki).

Opinie uczestników sesji.

Ok. 2 tyg temu miałam sesję z Suzaną. Cóż mogę napisać: to co się wydarzyło było dość intymne i w zasadzie nie chciałabym zdradzać szczegółów. Mówiąc bardzo ogólnie znowu nauczyłam się czegoś o sobie i Suzana powiedziała mi o czymś co ja czułam, ale czego nie mogłam w żaden sposób uchwycić. Suzana odczarowała to co niepotrzebne i postarałyśmy się razem aby przyszłość mogła być dobra, bez zbędnych balastów.
Polecam konsultację z Suzaną, to było bardzo ciekawe przeżycie, można by rzec, że niezwykle.
Zawsze wierzyłam w różne „energie” a teraz już wiem, że są one prawdziwe i mają na nas duży wpływ.
Gosia


Jestem zadowolona ze spotkania z P Susan.
Uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, chociaż chciałam chyba uzyskać inne. Ale postanowiłam zastosować się do tych rad.Zadziwia mnie Tarot, że tyle można z niego wyczytać. Bardzo fajna psychologiczna intuicja Pani Susan i uważna obserwacja rozmówcy, ciekawe wnioski odnośnie własnego profilu osobowości…. Z racjonalnego punktu widzenia to przecież wręcz absurdalne, że inteligentna wykształcona osoba idzie w wątpliwych dla siebie kwestiach zasięgnąć rady tarocistki.
Ale cóż, już Mickiewicz napisał,że nie tylko mędrca szkiełko i oko, więc idę w tą stronę…
Anna


Jak dla mnie rewelacja.
Grażyna


Andrzejkowa sesja tarota to jest moją tradycją od 10 lat.
Tym razem za sprawą maila od Alchy trafiłam do Suzan 🙂 i jakbyśmy się znały od zawsze – takie bratnie dusze…. Jako, że jestem we wspaniałym momencie mojego życia, karty tylko to potwierdziły i dały cenną radę na nowy rok ale czas pokaże co z tego wyjdzie, będę mogła powiedzieć za rok. 🙂 Karty również uzmysłowiły mi kim teraz jestem – muszę przyznać, że to było bardzo miłe. Jako, że jestem na rozstaju dróg zawodowych również w tym zakresie otrzymałam cenną informację, teraz reszta należy do mnie, co z tym zrobię.
Dodatkowo przy okazji udało mi się sprawić mojemu partnerowi prezent mikołajkowy, ponieważ w kartach wyszła potrzeba odbycia rytuału odblokowania na pieniądze. Jesteśmy przed, więc się później podzielimy efektami.
Ewa