nagłówek

Taniec brzucha – grupa kontynuująca

Termin: 12 stycznia 2012 / rozpoczęcie cyklu
Miejsce: Warszawa
Prowadząca: Łada Toulik

Taniec brzucha to nauka nie tylko określonych kroków, czy figur. To także zdobywanie umiejętności improwizowania, zachęta do wyrażania siebie. Pozwalanie sobie na swobodny ruch bioder, który choć naturalny dla arabskich kobiet – dla nas często bywa czymś obcym. Idąc za naturalnym rytmem własnego ciała, każda z nas może odnaleźć drogę do własnej
kobiecości, zmysłowości oraz znaleźć drogę do pokochania siebie. Taniec ten ma za zadanie wytworzyć w kobiecie poczucie własnego piękna i przede wszystkim akceptacji.

Korzyści wynikające z Tańca brzucha:

– rewelacyjnie wpływa na ciało i zdrowie kobiety.
– pomaga przy bolących i męczących miesiączkach.
– koliste ruchy bioder, delikatne wyginanie kręgosłupa, często w bardzo wolnym tempie, powoduje ogólne rozluźnienie ciała.
– poprawia krążenie krwi w organizmie,
– redukuje bóle mięśni i stawów
– wprowadza w dobre samopoczucie.

Do udziału zapraszamy osoby, które brały udział w poprzednich warsztatach  dla początkujących i kontynuujących oraz osoby, które uczyły się  tańca brzucha u innych nauczycieli.

Osoba prowadząca:

imgp3329.jpg

Łada Toulik

Rosjanka mieszkająca w Polsce, mgr inż. telekomunikacji (Moskiewski Uniwersytet Telekomunikacji i Informatyki), bakałarz psychologii (Moskiewska Humanitarna Akademia), studia podyplomowe z zakresu seksuologii (Poznań, Uniwersytet im.A.Mickiewicza, Studium Psychologiczne).

„Uważam, ze taniec brzucha ma wyjątkowo korzystny wpływ nie tylko na ciało kobiety, ale również na jej psychikę. W naturalny sposób daje możliwość poczuć własne ciało, jego ruch i możliwości. Następstwem tego jest większe zaufanie w siebie i w swoje siły.
Kobieta potrafi być łagodnym strumieniem, ale też i rwącą rzeką. Właśnie ten taniec ma w sobie jedno i drugie. Każda z nas może w nim znaleźć coś wyłącznie dla siebie i swego ciała. Nie jest ważne ile masz lat, jaki wzrost i wagę, jaką masz sprawność, jedynie co naprawdę jest ważne to Twoja decyzja, by poznać ten cudowny taniec i zobaczyć co on może Ci dać.

Rozpoczęłam naukę u Jasmin Mouzlum w Warszawie. Później odbyłam wiele warsztatów u nauczycieli w kraju i zagranicą (np. Hadżidża, Aida Nour, Zaza i inni). Nauczam tańca brzucha już ponad 6 lat. Prowadziłam zajęcia w warszawskich szkołach tańca (m.in. Salsa Libre, Orientmania) , również w Poznańskiej Akademii Tańca, współpracuję ze szkołą Milagro ze Szczecina. Prowadzę warsztaty w całym kraju. „ Łada Toulik

Termin:

grupa kontynuująca (czwartek) – 12  spotkań

12,19,26  stycznia 2012, godzina 18.30 – 20.00
2,9,16,23  lutego 2012, godzina 18.30- 20.00
1,8,15,22,29  marca 2012, godzina 18.30 – 20.00

Cena:

450 złotych

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne potwierdzone wpłatą zaliczki w wysokości 250 złotych.

Wpłaty prosimy kierować na konto ośrodka z dopiskiem: Taniec brzucha.

Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego Inteligo PKO BP
50 1020 5558 1111 1355 6440 0058

Przyjmujemy tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą.

Pozostałą kwotę należy dopłacić przed pierwszymi zajęciami, u organizatorki Alicji Chlasta.

W przypadku rezygnacji tydzień przed zajęciami wpłata przepada bez możliwości przeniesienia jej na inny termin.

Miejsce:

Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego
Warszawa, Starówka, ul. Freta 14 lok. 2