nagłówek

Stylizacja sylwetki

Termin: 9 lutego 2014
Miejsce: Warszawa, ul. Żytnia 18 m 9
Prowadząca: Agnieszka Jelonkiewicz
Grupa: 14 osób

Warsztat skierowany jest do kobiet.
W czasach masowej produkcji i gorączkowego pośpiechu coraz trudniej o indywidualne doradztwo. Jeśli wybór torebek, kolczyków, oprawek do okularów sprawia Ci trudność, przyjdź do nas.
• Dowiesz się jak zaakcentować kształt twarzy przy pomocy odpowiednich akcesoriów (kołnierzyków, biżuterii, fryzury).
• Jak ubierać się na różne okazje? Ubranie wiele mówi o tym kim jesteś i jakie masz aspiracje. Ubranie leży najlepiej, gdy umiejętnie powtarza lub koryguje Twoje proporcje.
•Spróbujesz odświeżyć zawartość szafy bez kosztownych zakupów.

Ten warsztat został dostosowany do specyficznych potrzeb każdej osoby. Składa się z kilku etapów, podczas których uczestniczki zdobywają fachowe wskazówki dotyczące kolorystki i korzystnych fasonów ubrań. W myśl zasady: dobry wygląd daje lepsze samopoczucie.

PROGRAM:

Każdy z nas ma inną sylwetkę i do każdej powinno się dopasować odpowiedni fason ubioru. Dzięki temu można samodzielnie tworzyć tzw. kapsuły ubraniowe – czyli podstawowe zestawy ubrań (np. kapsuła biznesowa, sportowa, wieczorowa).
• Uczestniczki poznają różne typy sylwetek i określą własną.
• Zdefiniują swoje problemy z figurą i poznają możliwość ich korekty fasonem, kolorem i fakturą ubrania.
• Dowiedzą się jaki mają typ twarzy i jakie powinny być ich kształty kołnierzyków, dekolty, wzory na tkaninach.
• Dowiedzą się jaką powinny nosić biżuterię i okulary.
• Poznają najodpowiedniejsze kroje ubrań, współgrające z ich typem figury oraz okazją, na którą będą zakładane.
• Nauczą się jak wykorzystać- niedoceniane przez większość nas – dodatki, by zmienić styl stroju.

Posiadanie w szafie ubrań, w których wyglądasz świetnie i które nawzajem do siebie pasują to prawdziwy luksus. Warto zainwestować w taką wiedzę.

Prowadząca:

3Agnieszka Jelonkiewicz

stylistka, konsultant wizerunku, wizażystka, trener (absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych) od 1997 roku zajmuje się wizażem oraz profesjonalną stylizacją. Swojej sztuki uczyła się od najbardziej znanych postaci kosmetyki, mody i stylu podczas międzynarodowych, branżowych konferencji organizowanych przez Association of Image Consultants International (AICI*). W 1998 roku złożyła egzamin z profesjonalnego makijażu u Sergiusza Osmańskiego – dyrektora artystycznego Sephory, czołowego wizażysty Diora i Mragaret Astor. W 1999 roku nawiązała współpracę z amerykańską firmą zajmującą się doradztwem wizerunku “Beauty For All Seasons” (BFAS**). Rok później uzyskała certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant), uprawniający ją m.in. do prowadzenia szkoleń.
Na co dzień współpracuje z agencjami PR i instytutami szkoleniowymi udzielając indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkoli firmy z zakresu wizerunku biznesowego, prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów i słuchaczy szkół policealnych, organizuje warsztaty dla kobiet. Szkoli personel sklepów odzieżowych, bywa gościem mediów. Ponadto przygotowuje modeli do sesji zdjęciowych, doradza uczestniczkom konkursów piękności (wybory Miss Polonia, Miss World)
Jej główną specjalnością są projekty szkoleniowe dotyczące kreowania wizerunku biznesowego, stylizacji sylwetki, doboru kolorystyki i nauki makijażu. Dodatkowo zajmuje się szkoleniami z zakresu Visual Merchandaisingu, doradztwa w obsłudze klienta (w sklepach odzieżowych).
Jako prelegentka występowała m.in. na konferencjach poświeconych marketingowi politycznemu, opowiadając o roli kreowania wizerunku publicznego w życiu politycznym. Jest autorką publikacji w pismach branżowych.
Prywatnie lubi malować, śmiać się i tańczyć.

Termin:

9 lutego 2014, godzina: 11.00 – 17.30,   przerwa 13.00-14.30

Cena:

280 złotych (bez zakwaterowania i wyżywienia)

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne potwierdzone wpłatą zaliczki w wysokości 100 złotych , na konto ośrodka:

Alicja Chlasta
Deutsche Bank
05 1910 1048 2944 2902 8705 0001

Pozostałą kwotę należy wpłacić w dniu warsztatu, przed zajęciami.

W związku z dużym zainteresowaniem zajęciami pod uwagę brane są tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą.

W przypadku rezygnacji tydzień przed zajęciami wpłata przepada bez możliwości przeniesienia na inny termin.

Co zabrać:

rzeczy do „konsultacji” lub „sieroty” z szafy, czyli wszystkie rzeczy, które chcemy sprawdzić, przymierzyć, skonsultować.
Wygodne ubranie, obuwie do chodzenia w domu.

Przy jednoczesnym udziale w warsztacie: „Wizażu i kolorystyki”, cena za oba warsztaty wyniesie 480 złotych.