nagłówek

Sesja tarota z Suzaną Elizabeth

10547659_10152463244636546_4101240812889287738_n(2)
Tarocistka: Suzana Elizabeth – ur. 18.07.1972 Kraków

Instruktorka Tarota, Wróżka, Mistrz Białej Magii, twórczyni Terapii Tarotem, która pomaga kształtować rzeczywistość a nie być na nią skazaną. Pierwszą talię kart znalazła w Londynie, na stacji kolejowej Forest Hill. Leżała tam zapakowana – czekając na nią. Okazało się, że jej wróżby sprawdzają się w 100% i że jej dar jest niezwykły.

Po studiach w Londynie na wydziale Sztuki i Reżyserii zajęła się Tarotem profesjonalnie otwierając gabinet w Warszawie i w Londynie. Stosuje technikę przepowiedni z psychologią i elementami samokreacji.

Uczy jak wpływać na swój los i jak przy pomocy kart zmienić swoje życie na lepsze. Usuwa blokady dotyczące pieniędzy, miłości, zdrowia i powodzenia. Pomaga w ciężkich wyborach, beznadziejnych sytuacjach, w poczuciu stagnacji i beznadziei.

Jej klienci to między innymi słynne osoby ze świata filmu, telewizji, medycyny i prawa. Klienci mówią, że wychodzą od Suzany „na skrzydłach”, wiedzą co robić i wiedzą, że będzie dobrze. 

Ma bardzo wysoki stopień wiarygodności przepowiedni. Pomogła wielu ludziom i zmieniła ich życie czasami w całości. Udziela prywatnych konsultacji i uczy przepowiadania z kart. Tworzy Profile Tarota z daty urodzenia, które decydują o głównej misji życiowej, określa główne zalety i dary danej osoby. Dobiera imiona, sprawdza inwestycje i nieruchomości i miejsca pracy.

Wspólnie z Katarzyną Miller napisała książkę „Instrukcja obsługi Faceta” (Zwierciadło) oraz ” Jak się nie rozstawać a jak już – to jak” (Świat Książki).

Prowadzi w Londynie szkolenia z Tarota pod hasłem „Bądż swoją dobrą wróżką i pomóż sobie kartami Tarota”. Kurs ten odbędzie się w ośrodku Alcha w dniach 10-12 listopada w Kazimierzu Dolnym.

Suzana oprócz tarota zajmuje się reżyserią filmową.
Ma 4 córki.

Zapisz się na sesję telefoniczną lub bezpośrednią, z Suzaną!

Cena sesji : 220 złotych.

Sesja trwa około 50 -60 minut. Może odbyć się w języku polskim lub angielskim, telefonicznie lub bezpośrednio w Warszawie.

Warunkiem rezerwacji sesji jest zgłoszenie mailowe potwierdzone wpłatą zadatku w wysokości 100 złotych.
Wpłatę należy kierować na konto ośrodka z dopiskiem:
„usługa szkoleniowa”.

Przyjmujemy tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą.
Pozostałą kwotę należy zapłacić przed sesją, u Susan.
W przypadku sesji telefonicznej należy wpłacić na konto całą kwotę.

Swoją wpłatą można wycofać do tygodnia przed sesją.
Po tym terminie wpłata przepada bez możliwości przeniesienia jej na inny termin.