nagłówek

Agnieszka Jelonkiewicz

stylistka, konsultant wizerunku, wizażystka, trener (absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych) od 1997 roku zajmuje się wizażem oraz profesjonalną stylizacją. Swojej sztuki uczyła się od najbardziej znanych postaci kosmetyki, mody i stylu podczas międzynarodowych, branżowych konferencji organizowanych przez Association of Image Consultants International (AICI*). W 1998 roku złożyła egzamin z profesjonalnego makijażu u Sergiusza Osmańskiego – dyrektora artystycznego Sephory, czołowego wizażysty Diora i Mragaret Astor. W 1999 roku nawiązała współpracę z amerykańską firmą zajmującą się doradztwem wizerunku “Beauty For All Seasons” (BFAS**). Rok później uzyskała certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant), uprawniający ją m.in. do prowadzenia szkoleń.
Na co dzień współpracuje z agencjami PR  i instytutami szkoleniowymi udzielając indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu.  Szkoli firmy z zakresu wizerunku biznesowego, prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów i słuchaczy szkół policealnych, organizuje warsztaty dla kobiet. Szkoli personel sklepów odzieżowych, bywa gościem mediów. Ponadto przygotowuje modeli do sesji zdjęciowych, doradza uczestniczkom konkursów piękności (wybory Miss Polonia, Miss World)
Jej główną specjalnością są projekty szkoleniowe dotyczące kreowania wizerunku biznesowego, stylizacji sylwetki, doboru kolorystyki i nauki makijażu. Dodatkowo zajmuje się szkoleniami z zakresu Visual Merchandaisingu, doradztwa w obsłudze klienta (w sklepach odzieżowych).
Jako prelegentka występowała m.in. na konferencjach poświeconych marketingowi politycznemu, opowiadając o roli kreowania wizerunku publicznego w życiu politycznym. Jest autorką publikacji w pismach branżowych.
Prywatnie lubi malować, śmiać  się i tańczyć.

(*) AICI – pierwsza i jednocześnie największa branżowa organizacja założona w USA na początku lat 80-tych XX wieku, skupiająca konsultantów koloru i wizerunku z Europy oraz obu Ameryk.
(*)Beauty For All Seasons (USA) – największa na świecie międzynarodowa firma zajmująca się stylizacją i wizażem; lider z zakresie osobistego wizerunku oraz analizy kolorystycznej; m.in. jako pierwsza, która wprowadziła metodę analizy kolorystycznej przy użyciu komputera.

warsztaty:  Znajdź swój kolor – warsztat wizażu
Stylizacja sylwetki