nagłówek

Alcha gotuje

Zajęcia z cyklu Alcha Gotuje są naszą perełką i ukochanym dzieckiem. Wspólne spotkania w domowej atmosferze, mają przypominać, że gotowanie jest przyjemnością, a pożywienie to strawa nie tylko dla ciała, ale przede wszystkim dla duszy. Uczymy się gotować uważnie, z troską o to – co i jak jemy. W Ośrodku promujemy ideę „slow food”, czyli świadomą postawę wobec spraw, dotyczących jedzenia. Stawiamy na jakość !

Nasze zajęcia z cyklu Alcha Gotuje mają być pretekstem do SPOTKANIA (bo coraz rzadziej udaje nam się znaleźć czas na spotykanie się), ale także inspiracją do zwolnienia tempa, złapania oddechu, zatrzymania się.

Podczas spotkań chcemy prezentować i przybliżać kuchnie z różnych stron świata. Przy okazji wspólnego gotowania i smakowania będziemy opowiadać o zwyczajach, tradycjach, nie tylko kulinarnych danego regionu.

Wspólne gotowanie to moc radości, dlatego zachęcamy do udziału w naszych zajęciach.

przyprawy2+ Kuchnia indyjska – przyprawowy zawrót głowy
12 października 2015
Będzie pysznie,orientalnie, dużo i pod okiem dr Garimy Khajanchi z Indii, która na stałe mieszka w Indiach, jest lekarką medycyny ajurwedyjskiej i gotuje rewelacyjnie!
więcej>>
881d9a0ef89b94ff1cd5d4b52ca28f3511 Nauka gotowania według zasad ajurwedy
30 listopada 2015
W trakcie warsztatu w sposób przystępny i praktyczny przekażemy, jak w codziennym życiu wykorzystać tę starożytną wiedzę jaką jest ajurweda. Powiemy w jaki sposób się odżywiać, jak oczyszczać organizm aby zachować zdrowie i młody wygląd. Ale przede wszystkim ugotujemy wiele smakołyków.
więcej>>
5 przemian Nasze przepisy
Tutaj znajdziecie przepisy na pyszne dania, które powstały podczas naszych warsztatów.
Zapraszamy do zaglądania, gotowania, smakowania. 🙂
więcej >>

Alcha gotuje


Morze herbaty